Movies
Ratings
328
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5