Series
Ratings
27
Behind the White TowerRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0