Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0