Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0