Movies
Ratings
378
BarbieRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
PearlRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.0
Marui VideoRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.0