Series
Ratings
53- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0