Series
Ratings
44
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 1.5
The Good DoctorRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5