Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5