Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
MudRated ★ 3.5
JoeRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
99 HomesRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.5
The CobblerRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 4.0
Bleed for ThisRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
VacancyRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Killing SeasonRated ★ 2.0
Rescue DawnRated ★ 5.0
Hart's WarRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0