Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 5.0