Titles you rated
The King's DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0