Movies
Ratings
101
BladeRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
MasterRated ★ 0.5
SecretRated ★ 5.0
Original SinRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 5.0