Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 1.5
Hello! My LadyRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0