Series
Ratings
14
High KickRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0