Movies
Ratings
358
The PriestsRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5