Movies
Ratings
272 BurntRated ★ 3.5 BurntRated ★ 3.5
 The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5 The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
 The Little MermaidRated ★ 4.5 The Little MermaidRated ★ 4.5
 Beauty and the BeastRated ★ 4.0 Beauty and the BeastRated ★ 4.0
 Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5 Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
 Billy ElliotRated ★ 4.0 Billy ElliotRated ★ 4.0
 Catch Me If You CanRated ★ 4.0 Catch Me If You CanRated ★ 4.0
 Han Gong-juRated ★ 3.5 Han Gong-juRated ★ 3.5
 The HuntRated ★ 4.0 The HuntRated ★ 4.0
 Hello GhostRated ★ 3.5 Hello GhostRated ★ 3.5
 The SignalRated ★ 3.0 The SignalRated ★ 3.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
 Lights OutRated ★ 3.5 Lights OutRated ★ 3.5
 The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5 The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
 Step Up All InRated ★ 3.0 Step Up All InRated ★ 3.0
 Paranormal ActivityRated ★ 3.0 Paranormal ActivityRated ★ 3.0
 [REC]Rated ★ 3.5 [REC]Rated ★ 3.5
 PocahontasRated ★ 4.0 PocahontasRated ★ 4.0
 A Letter to MomoRated ★ 3.5 A Letter to MomoRated ★ 3.5
 Ghost HouseRated ★ 3.5 Ghost HouseRated ★ 3.5