Titles you rated
Chef's Table: FranceRated ★ 4.0- Being Human Season 1Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0