Movies
Ratings
32
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0