Titles you rated
- Lotus Flower FairyRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Sharp3Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0