Movies
Ratings
74
Haute CuisineRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
BurntRated ★ 1.5
Bread of HappinessRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 0.5