Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0