Titles you rated
2012Rated ★ 1.5
World War ZRated ★ 1.5
TakenRated ★ 1.5
A MillionRated ★ 0.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Valentine's DayRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 0.5