Titles you rated
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0