Movies
Ratings
127
Dancing QueenRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5