Titles you rated
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0