Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5