Titles you rated
When the Weather is FineRated ★ 3.5
Would You Marry Me?Rated ★ 1.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TempestRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
Suspicious PartnerRated ★ 1.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
The GuestRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5