Titles you rated
- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Digimon: Data SquadRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0