Series
Ratings
484
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
EntertainerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Court of GoldRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0