Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0