Series
Ratings
21
Detectives and DoctorsRated ★ 5.0- Journey to the WestRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0