Titles you rated
HeroRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 1.5
ClickRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0