Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5