Movies
Ratings
907
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0