Titles you rated
Padam PadamRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0