Series
Ratings
11
Good DoctorRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5