Series
Ratings
180
Marvel ZombiesRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0- My TeacherRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5