Movies
Ratings
24
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0