Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
The Baader Meinhof ComplexRated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 4.0
Sophie Scholl: The Final DaysRated ★ 3.0
Movie 43Rated ★ 2.0
Glengarry Glen RossRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 2.5
StarletRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.5
HiddenRated ★ 4.0