Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 0.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5