Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0