Movies
Ratings
198
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5