Series
Ratings
37
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- H2O: Just Add WaterRated ★ 5.0
- H2O: Just Add WaterRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
The IdolRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0