Movies
Ratings
443
HereditaryRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Wonderful MomentRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
SPEC: HeavenRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
SeveranceRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 4.0
The Garden of Sinners: Future GospelRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0