Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 1.0
PushRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 1.5
WaterboysRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.5