Titles you rated
Eden of the EastRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.5
DororoRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5