Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 1.5
MantisRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
CopycatRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 0.5
HereticRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
MEGANRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5