Titles you rated
Cardboard BoxerRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
HungerRated ★ 4.0
BaoRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 2.5
Asako I & IIRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Love at Second SightRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Adult WorldRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5