Series
Ratings
131
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Honto ni Atta Kowai Hanashi: Summer Special 2022Rated ★ 2.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi: 2021 SpecialRated ★ 2.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi 2020 TokubetsuhenRated ★ 2.5
- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Superjail!Rated ★ 3.5
Green FeverRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- ItRated ★ 3.0
- Marumo's Story SpecialRated ★ 3.0