Movies
Ratings
664
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5- D-War: Mysteries of the DragonRated ★ 0.5
American UltraRated ★ 2.5
Honokaa BoyRated ★ 3.5
Rinco's RestaurantRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0